Jdi na obsah Jdi na menu
 


 ROK 2010       
 Datum  Místo  Typ  Umístění  CH/O Post.r.  Rozhodčí
              
             
             
             
 29.-30.5.  Kvalifikace Nunčice jumping 1, agility 3, jumping 2
21.5.  FMBB 2010 - video agility 1, jumping 2, jumping 3, agility4   
             
 21.3.  Hradec Králové - Opsion  A  6.  1/0  5,33  Z.Spolek
 21.3.  Hradec Králové - Opsion  J  3.  0/0  5,1  Z.Spolek
 21.3.  Hradec Králové - Opsion  LA2  12.  3/0  4,96  Z.Spolek
 20.3.  Hradec Králové - Opsion  A  14.  1/0  5,22  Z.Spolek
 20.3.  Hradec Králové - Opsion  J  3.  0/0  4,83  Z.Spolek
 20.3.  Hradec Králové - Opsion  LA2  5.  1/0  4,81  Z.Spolek
 14.3  Horka nad Moravou   J  4.  1/0  4,53  A.Grygar 
 14.3 .  Horka nad Moravou   LA2  13.  2/0  4,24   A.Grygar  
 13.3.  Horka nad Moravou   J  4.   1/0   4,68   A.Grygar 
 13.3.  Horka nad Moravou   LA2   8.   1/0   4,55  A.Grygar 
 28.2.  Hradec Králové - Opsion   J   15.   1/0   4,6  L.Pánková 
ROK 2009
 Datum  Místo  Typ  Místo 

 

 CH/O

 Post.r.  Rozhodčí
 6.12.  Motěšice, Slovensko  A  19.  2/0  5,25  G.Steppan
 6.12.  Motěšice, Slovensko  J  15.  1/0  4,45  A.Marekovič
 6.12.  Motěšice, Slovensko
 LA2
 3.
 1/0
 5,09
 G.Steppan
 5.12.  Motěšice, Slovensko www.youtube.com/watch
 J
 1.
 0/0
 5,64
 G.Steppan
25.10. Hlučín www.youtube.com/watch  A  6.  3/0  5,0274  T.Glabezňa
 25.10.

 Hlučín 

 J  3.  1/0  5,1902  T.Glabazňa
 25.10.

 Hlučín www.youtube.com/watch

 LA2  2.  2/0  4,8253  T.Glabazňa
 12.-13.9.  MČR Žamberk   A - team  3.      
 30.8.  I.Hungaria open  CACIAG  21./90  1/0  4,93  B.Huppe
 30.8.  I.Hungaria open  J  10./87  0/0  4,49  M.Alff
 29.8.  I.Hungaria open  J - team  9./93  0/0  4,49  B.Huppe
 29.8.  I.Hungaria open  J  41./91  1/1  4,08  A.Savioja
 29.8.  I.Hungaria open www.youtube.com/watch  A - team  51./91  3/1  4,63  M.Alff
 28.8.  I.Hungaria open www.youtube.com/watch  LA2  dis       B.Huppe
 MISTŘI SLOVENSKA 2009 VE DRUŽSTVECH
 23.8.  MSR  J - team  1.      H.Reichl
 22.8.  MSR  A - team  1.      L.Pánková
 22.8.  MSR  J  5.  1/0  4,92  L.Pánková
 28.6.  Brno - Intercanis  LA2  5./23  1/0  5,04  B.Huppe
 27.6.  Brno - Intercanis  LA2  6./26  1/0  5,00  B.Huppe
 2.MÍSTO ŠAMPIONÁT KCHBO (rozdíl 11 vteřin !!) www.kchbo.com/
 7.6.  Opočno - šampionát KCHBO  J  10./25  1/0  6,05  Podmolová
 7.6.  Opočno - šampionát KCHBO  A  5./25  1/0  5,75  Podmolová
 7.6.  Opočno - šampionát KCHBO  LA2  2./15  1/0  5,56  Podmolová
 6.6.  Brno - Robinsonáda  součet  1.      
 6.6.  Brno - Robinsonáda  A  1./33  0/0    L.Pánková
 6.6.  Brno - Robinsonáda www.youtube.com/watch  J  1./31  0/0    L.Pánková
 24.5.  Brno - Jarní Brno  A  4./37  1/0  4,70  J.Máčková
 23.5.  Brno - Jarní Brno  LA2  2./18  2/0  4,59  J.Máčková
 17.5.  Třebíč - Beran  J  13./37  1/0  4,30  J.Máčková
 19.4.  Ostrava - O nejlepšího zónovkáře  A  10./50  2/0  5,09  T.Glabazňa
 18.4.  Ostrava - O nejlepšího zónovkáře  J  10./53  2/0  5,52  T.Glabazňa
 18.4.  Ostrava - O nejlepšího zónovkáře  A  28./53  3/0  4,89  T.Glabazňa
 18.4.  Ostrava - O nejlepšího zónovkáře  A  9./53  1/0    T.Glabazňa
 13.4.  Třebíč  J  10./61  1/0  5,14  L.Pánková
 29.3.  Ostrava - Ostravský pohár  J  14./44  2/1  3,76  B.Huppe
 29.3.  Ostrava - Ostravský pohár  J  5./41  1/0  4,02  J.Máčková
 28.3.  Ostrava - Ostravský pohár www.youtube.com/watch
 LA2  1./47  0/0
 4,47
 B.Huppe
 28.3.

Ostrava - Ostravský pohár

 J  12./46  1/0  3,67  J.Máčková
15.2.  Hlučín  J  4.  0/0  4,53  Pánková
14.2.  Hlučín  LA2  1.  1/0  4,26  Pánková
14.2.  Hlučín A  8. 1/0 4,10 Pánková
 8.2.  Hradec Králové  J  8.  0/1  4,39  Spolek
 7.2.  Hradec Králové  A  17.  2/1  4,73  Spolek
 18.1.  Hlučín   J   2.
 0/0   4,99   Noga
http://www.youtube.com/watch?v=0lFW5xIRMMQ      
 17.1.  Hlučín   A   23.  2/0   4,93   Noga 
ROK 2008
 30.11.  Hlučín   A   14.  5/0   5,033   Spolek 
 30.11.  Hlučín  J  3.  0/0  4,74  Spolek
 12.10.  Brno - Zetor  LA2  4.  3/1  4,79  Rybář
 12.10.  Brno - Zetor  A  12.  5/0  5,14  Rybář
 12.10.  Brno - Zetor  J  12.  2/0  4,73  Rybář
 11.10.  Brno - Zetor  J  4.  0/0  5,01   Rybář
 6.-7.9.  MČR Mladá Boleslav   team  12.      
 6.-7.9.  MČR Mladá Boleslav   jedn.  33.      
 13.7.  Ostrava   LA2  2.    5,03   Glabazňa 
 6.7.  Jihlava  LA2  6.    4,82  Podmolová
 6.7.  Jihlava  A  10.    5,36  Podmolová
 6.7.  Jihlava  J  6.    5,12  Podmolová
 5.7.  Jihlava  A  10.    5,01  Podmolová
 5.7.  Jihlava  J  9.    5,08  Podmolová
 5.7.  Jihlava   LA2   6.    4,66  Podmolová
 29.6.  Intercanis, Brno   LA2  5.  1/0  5,24

 Diviš

 29.6.  Intercanis, Brno   J  3.  0/0  5,33  Diviš
 29.6.  Intercanis, Brno   A  9.  1/0  5,06  Diviš

 29.6.

 Intercanis, Brno  sou. NE   6.      Diviš
 28.6.  Intercanis, Brno   J  16.  1/0  4,95  Diviš
 22.6.  Větřkovice   LA2   3.      
 21.6.  Větřkovice   LA2  4.      
 18.5.  Jarní Brno   LA2  3.  3/1  4,46  Pánková 
 18.5.  Jarní Brno   A team  4.  -----  -----  Pánková 
 18.5.  Jarní Brno   J team  6.  -----  -----  Pánková 
 18.5.  Jarní Brno   součet dr.  3.  -----  -----  Pánková 
 9.-11.5.  MS BO 2008 - Kočevje, Slovinsko     
 1.5.  Zlín   J   2.
 1/0  4,61  Noga 
 1.5.  Zlín   LA2  2.  0/0  4,64  Noga
 20.4.  Brno   LA2   6.      
 20.4.  Brno   LA2   7.      
23.-24.3.  MR BO 2008, Praha    6.    
 2.3.  Pottendorf, Rakousko   LA1   2.      
 1.3.  Masečín   LA1   3.
     
 9.2.  Hlučín   LA1  4.  3/0   4,67   Noga
 9.2.  Hlučín   A  3.  1/1  4,20  Noga
 9.2.  Hlučín   J  8.  0/0  4,39  Noga